Astrolojİ  Dergİsİ

       

          

ANASAYFA

 

- Giriş-Gezegenler
-
Burçlar
-
Yükselen Burçlar
-
Ay Burçları
-
Evler
- Açılar

 

- Makaleler 
- Astroloji Tarihi
- Mitolojik Astroloji
- Astroloji ve Sağlık
- Gezegen Döngüleri
-
Astronomi

 

Tablolar

 

- Astrolojik Takvim

 - Ay Boşlukta

 

 - Burç Değişimi
 - Enlem ve Boylam
 - Yaz Saati
 - Ay Fazları
 - Gökgünlüğü
 - Sembol Anahtarı  

 

- Astrodoku

- Öyküler,Öğütler
- Rüyalar - Semboller
- Karikatürler
- Çin Burçları
- Doğum Günü Renkleri

 

- 4 Element Testi

 

- Astroloji Siteleri
- Kitaplık
- Barış İlhan Yayınevi

 

- Haberler
- Araştırma
  

   Seminer-Eğitim

 

Foto Galeri

 

Okuyucu Mektupları

 

 

BARIŞ İLHAN

kişisel sitesi

 

NCGR-TURKEY

TAROT DERGİSİ

 

Astroloji Dergisi

sitemiz kesintisiz

17 yıldır yayında.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TEMMUZ -2018

Hayal Kırıklığının Sizi Sürüklemesine İzin Vermeyin

 

Temmuz 2018 ayının önemli astrolojik enerjileri:

  • 10 Temmuz 2018’de Akrep’teki Jüpiter ileri harekete başlayacak. Jüpiter 8 Mart 2018’de geri gitmek üzere durmuştu.

  • 12 Temmuz 2018’de Güneş ve Ay Yengeç burcundayken Parçalı Güneş Tutulması meydana gelecek. Bu tutulma yılın üçüncü tutulması olacak.

  • 26 Temmuz’da Aslan’daki Merkür geri gitmek üzere durağanlaşacak. 19 Ağustos 2018’e kadar da geri gidecek.

  • 27 Temmuz 2018’de Güneş Aslan’da ve Ay Kova’dayken Tam Ay Tutulması meydana gelecek. Bu yılın dördüncü tutulmasıdır.

Misty Kuseris ©2018

 

Temmuz ayı başlarken 1 Temmuz’da Venüs geri giden Pluto ile 150’lik açı yapacak. Venüs Aslan burcundayken hayata ve sevgiye yaklaşımınız konusuyla ilgilenirsiniz. Dışarı çıkmak ve eğlenmek istersiniz. Cazibe merkezi olmak istersiniz. Yine de geri giden Pluto ile olan 150’lik açı nedeniyle diğer insanların size saygı duymadıklarını ve sizi manipüle etmeye çalıştıklarını düşünürsünüz. Başkalarının sizi manipüle etmek için yollar bulmaya çalıştıklarını sanırsınız. Yapmanız gereken şey gücünüzün merkezini bulmaktır. Böylece gerçek aşkın başkalarının koşullarıyla gelmediğini öğrenebilirsiniz. Ve daha önemlisi gerçek aşkın kendi mutluluğunuzdan geldiğini bilirsiniz.

2 Temmuz’da Merkür geri giden Satürn ile 150’lik açı yaptığında iletişim kurmak zor olabilir. Başka insanların sizi dinlemediği hissine kapılabilirsiniz. Ya da dinleseler bile sizi eleştirdiklerini düşünürsünüz. Başkalarının söylediklerine dikkat etmeniz gereken bir zamandır. Çünkü sözlerinde bir değer olabilir. Veya kendi iletişim tarzınıza dikkat etmeniz gerekebilir. Belki başkalarını eleştiriyorsunuzdur ve onlar sadece sizin söylediklerinize tepki veriyordur. Açık bir şekilde iletişim kurduğunuzu düşünüyor ve hala başkalarından düşmanlık gördüğünüzü sanıyorsanız fazla konuşmayın ve doğru insanlarla konuşup konuşmadığınızdan emin olun.

3 Temmuz’da Merkür Kuzey Ay Düğümüyle kavuştuktan birkaç saat sonra Ceres Uranüs ile üçgen açı yapacak.

Merkür Kuzey Ay Düğümüyle kavuştuğunda kendinizi gelecek planlarınız ve hedeflerinize nasıl ulaşacağınızı düşünürken bulabilirsiniz. Bu düşüncelerinizi yazmak ve belki de önemli hedeflere ait resimli bir taslak oluşturmak için iyi bir zamandır. Bunu yapmak çok kolaydır. Mümkünse hedefleri tek bir kelimeyle yazıp, bu hedefleri temsil eden resimler veya olumlamalar bulmalısınız. Bu resimleri veya onaylamaları taslak panosuna (hikaye tahtasına) yapıştırın ve panoyu görebileceğiniz bir yere yerleştirin. Bu bilinçaltı zihninizin günlük rutinden etkilenmeden hedeflerinize odaklanmasını sağlar.

Bir hikaye panosu oluşturmak istemiyorsanız hedefleriniz için bir liste yapın ve bu hedeflere ulaşmak istediğiniz tarihleri belirleyin. Fakat bunu yaparken hedeflerinizin aşamalı bir şekilde olması onlara ulaşabilmek açısından önemlidir. Örneğin mutlu olmak ya da paranızın olmasını belirtmek olmaz. Bunun yerine hayatınızda mutlu olmak veya finansal anlamda güvenliğinizi oluşturmak için ihtiyacınız olan şeylerin listesini oluşturun.

Ceres Uranüs’le üçgen açı yapmak için ilerlerken yeni fikirlerin bilinçli zihninize aktığını görmek size ilham verebilir. Evinizde veya iş ortamınızda değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. Hedeflerinize ulaşmak için ilerlerken bazı adımlarınızdan ödün vermeniz gerektiğini fark edebilirsiniz. Başak'taki Ceres'le ders; hayatınızı kolaylaştırmayı öğrenmektir. Görevleri başkalarına devretmeyi öğrenmelisiniz.

4 Temmuz’da Ceres Kayron ile 150’lik açı yaptığında, çevrenizdeki insanların çabalarınızı desteklediğinden emin olmak isteyebilirsiniz. Fakat bu 150’lik açı ile her zaman kolay değildir çünkü diğer insanlar doğru yönde ilerlemediğinizi düşünebilirler. Kayron bazen yaralı şifacı olarak adlandırılır. Ceres’e bazen büyük uzlaşmacı denir. Başkalarına yardım etmekle çok fazla meşgul olmanız kendi ihtiyaçlarınızı ihmal etmenize sebep olabilir. Bugün hissettiğiniz her türlü stres vücudunuzun size öncelikle kendinize iyi bakmanız gerektiği konusunda bir uyarısı olabilir.

5 Temmuz’da Koç’taki Kayron geri gitmek üzere durağanlaşacak ve birkaç saat sonra da Merkür geri giden Mars ile karşıt açı yapacak. Bugün nedenini anlamadan kendinizi biraz sinirli hissedebilirsiniz. Kayron 9 Temmuz’a kadar geri gidecek. Geri giderken 25 Eylül’de Balık burcuna tekrar girecek ve Balık burcundayken ileri gitmeye başlayacak.

Kayron’un geri gitmesi demek ağrıyı iyileştirmek yerine acıya dayanarak hayatı nasıl zorlaştırdığınızı anlamaya çalışmanız demektir. Genellikle Kayron Koç'tayken geçmişteki acıları geride bırakmak daha kolaylaşır, çünkü sadece yaşantınızla ilerlemek istersiniz. Ancak geri giden Kayron 25 Eylül 2018'de Balık burcuna tekrar döneceği için korkularınızın hayatınızı kontrol etmesine izin veriyor olabilirsiniz. Kayron geri giderken geçmişte neler olduğunu ve bunların içinde negatif enerjiler barındırıp barındırmadığını anlamak için zaman ayırın. Şimdi vazgeçemediğiniz şeyleri Eylül 2018'de bırakabileceksiniz.

Merkür geri giden Mars’la karşıt açı yaptığında bilinçaltı zihninizin ortaya çıkardığı bir öfke hissedebilirsiniz. Bunun bir kısmı başkalarının görüşlerinize uymadığı duygusundan kaynaklanabilir. Bu öfkenizin veya duygularınızın sizi yönlendirmesine izin verirseniz başkalarıyla iletişim kurmakta zorlanabilirsiniz. Düşünerek konuşursanız öfkeli anınızda söyleyeceğiniz ve daha sonra pişman olacağınız bir şey söylemekten kaçınmış olursunuz.

9 Temmuz’da Merkür geri giden Jüpiter ile kare açı yaptığında söylediklerinize dikkat etmeye devam etmelisiniz. Bir kez daha geçmişinizdeki bir kişinin size karşı yaptığı ve sizin önemsiz olarak algıladığınız şeyler hakkında hayal kırıklığına uğramış hissedebilirsiniz. Jüpiter Akrep burcunda geri giderken biriyle çıkmak isteyebilirsiniz. Ama intikam iyi bir fikir değil. Sadece sorunu daha da kötüleştirecektir. Bugün herhangi bir olumsuz tavrı serbest bırakmanın en iyi yolu ne kadar harika bir ruhsal varlık olduğunuzu anlamak için Merkür ve Jüpiter'in enerjilerini kullanmaktır.

Günün ilerleyen saatlerinde Venüs Başak burcuna girecek. Venüs Başak burcunda her zaman rahat değildir. Başak ayrılmayı temsil ederken Venüs tutkuyu temsil eder. Fakat bu ayrılma çok yararlı olabilir. Önemsenmediğinizi düşünerek başka birisine sinirlendiyseniz bu hayal kırıklığından kurtulacak ve altta yatan başka bir şey olduğunu anlayacaksınız. Bir kez daha harika bir ruhsal varlık olduğunuzun farkına varabilirsiniz. Kendinizi başkalarının olumsuzluklarından da ayırabilirsiniz.

10 Temmuz’da Ceres geri giden Satürn’le üçgen açı yaptığında ve Akrep’teki Jüpiter ileri harekete başladığında başarı için bir plan oluşturabileceğinizi anlarsınız.

Ceres ‘in geri giden Satürn ile üçgen açı yapmasının etkisi çok güçlüdür. Hayatta neyin önemli olduğunu anlarsınız ve hedeflerinize ulaşmak için ne gerekiyorsa yapmaya hazır olursunuz. Bu sebepten ödün vermeniz gerekip gerekmediğini bilirsiniz. Ayrıca başarılı olmak için doğru yapıya sahip olduğunuzu da anlarsınız. Satürn geri gittiği için üzerinde çalıştığınız bazı geçmiş projelere bakın. Bu geri gidiş size başarıya giden yolun nasıl oluşturulacağı konusunda gereken bilgileri verecektir.

Ceres geri giden Satürn’e üçgen açı yaptıktan birkaç saat sonra Jüpiter durağandan ileri harekete geçecek. Jüpiter 8 Mart 2018’de geri gitmeye başlamıştı. Bugüne kadar da geri gittiği bu süreçte gelecekteki değişiklikler için çeşitli seçenekler düşünmüş olabilirsiniz ancak nereden başlayacağınızdan emin değildiniz. Şimdi bu sorulara birçok cevap bulabilirsiniz. Akrep burcundaki Jüpiter ile ileriye doğru hareket etme yeteneğinizi engelleyen bir sürü döküntüden kurtulmanız gerekebilir. Duygusal veya fiziksel olarak çok fazla atık biriktirmiş olabilirsiniz.

Profesyonel düzeyde (özellikle kendi işiniz varsa), mali durumunuza bakarak bazı projelere yaklaşımınızda değişiklikler yapmanız gerektiğini fark etmiş olabilirsiniz. Belki bir pazarlama planını değerlendiriyordunuz. Ya da belki daha iyi finansal istikrar sağlayacak yeni bir iş aramayı düşünmektesiniz. Şimdi planlarınızın çoğunu eyleme geçirme zamanıdır.

11 Temmuz’da Venüs Uranüs’le üçgen açı yaptığında hayatınıza yeni deneyimlerin girdiğini görürsünüz. Belki de romantizmi beraberinde getirecek yeni biriyle tanışırsınız. Ya da belki de yeni bir iş arıyordunuz ve bir teklif aldınız. Bir aile üyesi ile ilgili sizi sevindiren bazı beklenmedik bilgiler bile alabilirsiniz. Yeni fikirlere ve konseptlere açıksanız bu günü çok heyecan verici bir gün olarak göreceksiniz.

12 Temmuz’da yılın üçüncü tutulması meydana gelmeden önce Venüs geri giden Kayron ile ve Merkür geri giden Neptün ile birer 150’lik açı yapacaklar. Bu enerjiler tutulmada hissedilecek.

Venüs geri giden Kayron’la 150’lik açı oluşturduğunda dikkatli olmanız gerekir. Başkalarına yardım ederken kendi ihtiyaçlarınıza da dikkat etmeniz önemlidir. Başkalarının sizden yararlanmasına izin vermeyin.

Merkür geri giden Neptün’e 150’lik açı yaptığında kolayca kandırılabilirsiniz. Tüm gerçekleri göremeyebilirsiniz. Bazı bilgiler alsanız bile bunlar değişmeye devam edebilir. Mümkünse geleceğinizi etkileyebilecek kararlar vermeyin. Bugün bir karar vermeniz gerekiyorsa bunu daha sonra değiştirmeniz gerekebilir.

12 Temmuz’da Güneş ve Ay Yengeç burcundayken yılın üçüncü Güneş tutulması meydana gelecek. Bu çok yoğun bir tutulma olacak. Hem Güneş hem de Ay geri giden Pluto’yla karşıt açı yapacaklar. Bu tahvil piyasasındaki bir sorunu ya da vergi ile ilgili sorunları gösterebilir.

Kişisel düzeyde hayatınızdan bazı çöpleri atmanız gerekebilir. Ya da başkalarının kendi istedikleri ancak sizin yapmayı istemediğiniz şeyler konusunda sizi zorlamalarına ve manipüle etmelerine dikkat etmeniz gerekebilir. Tutulma olayları belirsizleştirir. Böylece yaşamınızda meydana gelen güç mücadelelerini anlayamazsınız. Bugün ihtiyatlı olun ve herhangi bir taahhüdün hayatınızda ne anlama geldiğini tam olarak anlamadıkça hiçbir taahhütte bulunmayın. Çünkü Venüs’ün geri giden Kayron’la ve Merkür’ün Neptün’le birer 150’lik açı oluşturmaları tutulma haritasında çok güçlü bir etki oluşturacaktır.

16 Temmuz’da Merkür geri giden Pluto ile 150’lik açı yapacak ve Venüs Ceres’le kavuşacaktır.

Merkür geri giden Pluto ile 150’lik açı yaptığında iletişim konusunda çok dikkatli olun. İnsanlar sizin kendilerine yardımcı olabileceğiniz ancak size faydası olmayan durumlara sizi ikna etmeye çalışabilirler. Başkalarının sizi kızdırmasına izin vermemelisiniz. Sizin çıkarınızı düşünmüyor olabilirler. Ve dengenizi bozmak için sizi kızdırmaya çalışıyor olabilirler.

Günün ilerleyen saatlerinde Venüs Ceres ile kavuştuğuna kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. İhtiyaçlarınızı anlayabilirsiniz. Uzlaşmanın bugünkü duruma yardımcı olamayacağını bilirsiniz ama en azından öfkenin sizin dengenizi bozmasına izin vermemenizin ne kadar önemli olduğunu anlayacaksınız.

20 Temmuz’da geri giden Mars Güney Ay Düğümü ile Kova burcunda kavuşacak. Bu açı, serisinin ikinci açısı olacak. Serinin ilk açısı 8 Haziran 2018’de Mars ileri giderken meydana gelmişti. Bu açı son kez 26 Eylül 2018’de Mars tekrar ileri giderken meydana gelecek.

Dünyasal astrolojide Kova müttefikleri, sosyal örgütleri ve meclisi temsil eder. Mars sonuçları düşünmeden hızla harekete geçme arzusunu temsil eder. Güney Ay Düğümü bir liderin halkı motive etmek için kullandığı korkuları veya ilerlemeden önce gözden geçirilmesi gereken geçmiş olayları temsil eder.

Haziran’da Mars Güney Ay Düğümü ile kavuştuğunda bazı önemli olaylar meydana geldi. Başkan Donald Trump 8 Haziran 2018'de Kanada'daki G7 toplantısına katıldı. 12 Haziran 2018'de Kuzey Kore Başkanı Kim Jong Un ile Singapur’da görüşmek için zirveyi erken bıraktı. ABD'de sığınma talebinde bulunan yasadışı göçmenlerin çocukları ailelerinden ayrılmaya zorlanarak sıfır tolerans politikası uygulandı. 20 Haziran 2018'de Trump bu politikanın bir kısmını sınırdan geçtiğinde ailelerin artık ayrılmayacağını belirten bir Yürütme Emri ile iptal etti. Bununla birlikte Trump yasadışı göçmenler için sıfır tolerans duruşu konusunda değişti.

Tüm bu olaylar eski müttefikler arasındaki dünya siyasetinde bir değişim yarattı. G7 zirvesinde ortak bir tebliğ imzaladıktan sonra Trump basın toplantısında Başbakan Justin Trudeau'nun kendisine hakaret ettiğini söyledi. Kim ile ilgili olarak Trump harika bir adamla tanıştığından bahsetti ve belirli bir durum olmamasına rağmen barışa yönelik bir açıklama yaptı. Trump ayrıca Ağustos 2018'de ABD ve Güney Kore arasında planlanan askeri tatbikatları da iptal etti. Trump'ı destekleyenler de dahil olmak üzere dini liderler aileleri ayırmanın insanlık dışı olduğunu belirterek itiraz etti.

Mars Güney Ay Düğümü ile kavuştuğunda geçmişten gelen olaylar, gelecekteki hedefleriniz için sorun oluşturmayacak şekilde ele alınmalıdır. Şimdi Mars geri gittiğinden Haziran ayındaki adımlarınızı yeniden değerlendirmeniz gerekir. Şu anda yanıtları veya çözümleri bulmak kolay olmayacaktır. Mars'ın ileri hareket ettiği ve bu açının tekrar oluşacağı Eylül ayına kadar bütün gerçekleri bilemeyebilirsiniz.

Birleşik Devletler hükümeti Haziran 2018'de geleceğe yönelik yeni politikaları denemek ve yaratmak için geçmişe geri dönen tek hükümet değildir. Statükoyu değiştirmeye çalışan tek hükümet de bu değildir. Haziran 2018'de meydana gelen herhangi bir hükümet eylemi şu an sonuçlarını göstermeyecek. Aksine halkın Eylül 2018'e kadar göremeyeceği, sahnelerin ardında daha fazla eylem olacak.

Bu kavuşumun ilk defa meydana geldiği 8 Haziran civarında kişisel yaşamınızda olan şeyleri incelemek önemlidir. Hareketlerinizin sonuçlarını düşünmeden olayların içine atlamış olabilirsiniz. Bunu yaptıysanız şimdi Eylül 2018'deki sonuçların olumlu olabilmesi için bazı düzeltmeler veya ayarlamalar yapmanız gerekecektir. Haziran 2018'in başlangıcında herhangi önemli bir etkinlik yoksa geçmiş deneyimleri gözden geçirin ve şimdi geleceğiniz için plan yapmanıza yardımcı olabilecek herhangi bir ders olup olmadığını öğrenmeye çalışın. Sosyal kuruluşlara yaptığınız taahhütleri sınırlamak isteyebilirsiniz. Ya da başarılarınızı arttırmak için hedeflerinizi rafine etme konusunda daha fazla zaman harcamak isteyebilirsiniz. İhtiyacınız olan duygusal desteği aldığınızdan emin olmak için arkadaşlarınızla ilişkilerinizi yeniden değerlendirmek isteyebilirsiniz.

Gün içinde daha sonra Venüs Jüpiter’le altmışlık açı oluşturduğunda kendinizi daha iyimser hissedersiniz. Hedeflerinizi rafine edebileceğinizi bilirsiniz. Durumların sizin lehinize olacağına inanırsınız. Arkadaşlarınızla daha fazla zaman geçirmek bile isteyebilirsiniz.

22 Temmuz’da Güneş Aslan burcuna girdiğinde dışarıya çıkmak ve rahatlamak istersiniz. Hiçbir şeyi çok fazla ciddiye almak istemezsiniz. Ay’ın ve geri giden Kayron’ un Güneş’e üçgen açı yapmaları bugünün ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz iyi bir gün olduğunu gösterir. Yaşamınızda ilerlemenizi engelleyen bazı eski yaralardan kurtulabileceğinizi bile hissedebileceksiniz.

24 Temmuz’da Venüs geri giden Neptün’le karşıt açı yaptığında dikkatli olun, özellikle maddi konularda. Tüm konulara hakim olamayabilirsiniz. Gizli maliyetler olabilir. Daha sonra bazı şeyler için çok fazla para ödeyebilirsiniz.

Bu aynı zamanda ilişkiler için iyi bir gün değildir. Ruh eşiniz ile tanıştığınızı düşünebilirsiniz. Ama gerçekten orada olanı değil de sadece görmek istediğiniz şeyi görürsünüz. Ruh eşinizle karşılaştığınıza inanıyorsanız kişiyi tanımak için zaman ayırın ve herhangi bir taahhütte bulunmayın.

26 Temmuz’da Aslan’daki Merkür geri gitmek üzere durağanlaşacaktır. 19 Ağustos 2018’e kadar da geri gidecek. Merkür Aslan burcundayken hayatın olumlu yanlarını görmeye eğilimli olursunuz. Ayrıca hayatınızdaki şeylerin değerini de abartabilirsiniz. Çok fazla övünebilirsiniz. Aslan’daki Merkür geri gittiğinde ise alçakgönüllülüğün önemini anlarsınız. Çok fazla övünüyorsanız sorun yaşayabilirsiniz. Ayrıca şu anda dikkat merkezi olmak istemezsiniz. Biraz geri adım atmaya ve diğer insanların kendi yollarına gitmesine izin verirsiniz.

27 Temmuz’da Güneş Aslan ve Ay Kova burcundayken tam ay tutulması meydana gelecek ve bu tutulmadan birkaç saat sonra da Venüs geri giden Pluto ile üçgen açı yapacak.

Güneş Aslan’da Ay’da Kovadayken meydana gelen tutulmada önce kendini dikkate almakla başkalarına yardım etmek arasında çatışma hissedebilirsiniz. Bir yandan başarınızı arttıran şeyler yapmak istersiniz. Öte yandan hayattaki kendi yönleri hakkında kafası karışan diğer insanlara yardım etmek istersiniz. Yine de bu tutulma kendinize ve başkalarına yardım etmek arasında bir denge bulmanın önemini temsil etmektedir. Güneş aynı zamanda kalbinizi de temsil ettiğinden ihtiyacı olan insanlar için biraz merhamet gösterme zamanıdır. Ay duyguları temsil ettiğinden, başkalarına yardım etmenin en iyi yollarından birinin, onların büyümesi için destek verirken, kendi hayatlarına devam etmelerine izin vermektir.

Ay’ın geri giden Mars ile kavuşmasıyla çözmeniz gereken bazı eski durumların hayatınıza geri döndüğünü görebilirsiniz. Daha önce çözdüğünüzü düşündüğünüz bu eski durumlar bugün hayal kırıklığına neden olabilir. Biraz öfkelenebilirsiniz. Bu enerjiyi kullanmanın en iyi yolu yüzeye çıkabilecek herhangi bir öfkeye dikkat etmektir. Artık bu konuyu görmezden gelmek istemenize rağmen bununla yüzleşin ve bütünün hayrına bu konuyu çözmeye çalışın.

Günün ilerleyen saatlerinde Venüs’ün geri giden Pluto ile üçgen açı yapması bu konuda yardımcı olacaktır. Hayatınız hakkında ve problemlerinizin çözüm yolları konusunda kendinizi hırslı hissedersiniz. Bu konuları tek başınıza çözmeniz gerekmediğini anlarsınız. Diğer insanların eski problemleri çözmede size destek vermeye hazır olduklarını göreceksiniz.

Temmuz ayı sona ererken Ceres 31 Temmuz’da Jüpiter ile altmışlık bir açı yapacak. Hayatta ne yapmanız gerektiğini bilirsiniz. Eğer ödün vermeniz gerekiyorsa en iyi sonuç için ne yapılması gerektiğini bilirsiniz. Çevrenize özen göstermek istiyorsanız evinizde değişiklik yapmak konusunda kendinizi rahat hissedeceksiniz.

Misty Kuseris ©2018

http://mistykuceris.com/ 

Çeviren: Belgin Avunduk

 

 

HAFTALIK BİLGİ KÖŞESİ

12. Evdeki Gezegenler:

 

GÜNEŞ olumlu yönüyle içsel sıcaklığın ve canlılığın, içsel kaynaklarından emin olmanın ve kendini yeniden canlandırabilmenin

işaretidir.

 

Olumsuz yönüyle, dıştan kendini geri planda tutuyor gibi görünebilir, ama içte hatırı sayılır egotizm, böbürlenme, narsisizm olabilir.

 

Sonuçta özsaygıyı ve haysiyeti tehdit eden dış güçlere karşı egoyu korumaya çalışmak söz konusudur.

 

 

BURÇLAR

 

 

 

 

NCGR TÜRKİYE

www.ncgr-turkey.com

NCGR ve sertifika konusunda
her türlü bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.Ayrıca psikolojik astroloji dışında astrolojik bilgi ve makaleleri okuyabilirsiniz

 

 

SOLAR FIRE

TÜRKİYE'DE

 

BUGÜNKÜ AY

© 2017, BARIŞ İLHAN YAYINEVİ

Bu dergideki tüm yazıların yayın hakkı Barış İlhan Yayınevi'ne aittir. İzinsiz hiçbir alıntı yapılamaz ve kopya edilemez.